V edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
18 listopada 2017, Gliwice

FAQ

1. Co daje zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej oraz potwierdzenie uczestnictwa w konferencji?

Osoby, które zapisały się na konferencję na naszej stronie internetowej, w dzień wydarzenia w trakcie rejestracji otrzymają starter pack, który będzie zawierał m.in. materiały promocyjne przekazane od sponsorów oraz patronów, imienny identyfikator oraz kupon na pizzę (pizza będzie rozdawana w trakcie przerwy obiadowej).

2. Co daje kupienie cegiełki na cel charytatywny?

Dzięki zakupieniu cegiełki na wybrany przez nas cel charytatywny, każdy dobroczyńca może wspomóc dzieci w domach dziecka i ośrodkach wychowawczych. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cel Fundacji Sarigato zajmującej się programem Szkoła 3.0. Link do wystawionych aukcji znajduje się tutaj.

W ramach naszego podziękowania za pomoc, każda osoba, która zakupi cegiełkę, będzie miała zagwarantowaną koszulkę z tegorocznej edycji konferencji. Koszulkę można odebrać w trakcie rejestracji w dniu wydarzenia. Osoby, które będą odbierać koszulki zostaną poproszone o podanie swojego ID lub adresu e-mail z portalu Allegro.pl.

3. Nie zarejestrowałem się na stronie internetowej i nie wziąłem udziału w aukcji cegiełek, czy mogę przyjść na konferencję?
Oczywiście, konferencja jest całkowicie otwarta i darmowa – każdy może wejść bez wcześniejszego rejestrowania się na stronie. Wstęp na wszystkie prelekcje w trakcie SpreadIT również jest wolny.

4. Kupiłem cegiełkę na cel charytatywny, ale okazało się, że nie mogę przyjść na konferencję, czy dostanę obiecaną koszulkę?

Tak - osoby które z różnych względów nie będą w stanie pojawić się na konferencji, a wcześniej kupiły cegiełkę na cel charytatywny, mogą odebrać koszulkę do trzech miesięcy od daty konferencji. Wystarczy skontaktować się z organizatorami w celu ustalenia szczegółów. Nie wysyłamy koszulek pocztą.

5. Co można zrobić aby otrzymać koszulkę?

Sposobów na otrzymanie koszulki jest kilka, jednak jedynym, który ją gwarantuje jest kupienie cegiełki w ramach przeprowadzonej przez nas aukcji na cel charytatywny. Dodatkowo koszulkę można zdobyć m.in. biorąc udział w ankiecie przeprowadzanej po konferencji. Wśród uczestników, którzy ją wypełnią, losowanych jest kilkanaście osób, którym w nagrodę wysyłamy koszulkę. Warto również być uważnym na wykładach i siadać w strategicznych miejscach – organizatorom zdarza się w trakcie prelekcji wtargnąć do auli i rzucić kilka koszulek w stronę audytorium :)

6. Zapisałem się na konferencję na stronie internetowej – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia i zarejestrować się?
Rejestracja w trakcie konferencji jest jedynym sposobem, aby otrzymać starter pack. Rejestrację otwieramy o 8.00 i zamykamy ok 11.00.

7. Nie zapisałem się na konferencję – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia, aby się zarejestrować?
Nie, rejestracja w dzień wydarzenia obowiązuje wyłącznie osoby, które elektronicznie potwierdziły udział w konferencji i którym przysługuje starter pack. Osoby niezarejestrowane po wejściu do budynku wydziału od razu mogą kierować się do aul wykładowych.

8. Czy w czasie konferencji będzie można coś zjeść i wypić, czy raczej należy brać swój własny prowiant?
Przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie kawa oraz napoje zimne dla wszystkich uczestników. Dodatkowo od 12:40 do 13:40 przewidziana jest przerwa obiadowa, na której rozdawana będzie darmowa pizza dla wszystkich tych, którzy będą mieli kupony. Każda zarejestrowana osoba będzie mogła znaleźć swój kupon w starter packu otrzymanym przy rejestracji. Osoby, którym pizza nie wystarczy, będą mogły również zjeść coś ciepłego w foodtruckach postawionych pod wydziałem lub w bufecie znajdującym się w środku.

9. Gdzie są najbliższe parkingi na których będzie można zaparkować?
Przy Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki jest parę parkingów na których można swobodnie zostawić samochód. Te najbliższe są zaznaczone są tutaj.

10. W jaki sposób mogę zdobyć bilet na afterparty?
Każdy z prelegentów będzie miał do rozdania parę wejściówek na afterparty – warto więc zadawać pytania, wchodzić w dyskusje i pytać o możliwość ich kontynuowania na imprezie przy piwie :) Dodatkowo, bilety można zdobyć uczęszczając na prezentacje firm sponsorskich odbywające się pomiędzy prelekcjami. Wszystkie pozostałe wejściówki rozdamy w trakcie zakończenia konferencji, także tym bardziej zachęcamy do pozostania z nami do końca.

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na zapisywanie przez nas plików cookie na Twoim komputerze zgodnie z naszą polityką prywatności.

Sponsor główny

Sponsor Ścieżki GameDev

Sponsor Ścieżki Software Architecture

Sponsor Ścieżki Software Craftsmanship

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty